Potřebujete pomoci s vaším psem? Volejte nám na Tel: 607 802 268

Pes a jeho následná výchova a výcvik hraje obrovskou roli v kvalitě života psa / žít delší, šťastnější život spolu se svým majitelem popř. lidskou smečkou /. Psí výcvik poslušnosti a pachových prací poskytuje psovi potřebné zaměstnávání, správné vedení, nezbytnou socializaci, vzájemnou komunikaci, a v neposlední řadě poskytuje jasné a konzistentní linii komunikace mezi vámi a vaším psem. 

Výcvik poslušnosti stanoví základ pro zdravý vztah mezi psem a jeho majitelem. Majitel musí umět „tzv. číst“ svého psa, jen tím dokáže v dostatečném předstihu předcházet např. nevhodnému chování psa.

Specializujeme se na řešení výchovných problémů psů, nesprávnému vedení psa a chybnému chování ke psu.

V našem kynologickém centru, učíme majitele psů jak se psem komunikovat, jak ho zaměstnávat, jak využívat jeho vrozené schopnosti tak, aby pes mohl pomáhat i druhým osobám, dále Vás naučíme, že každý pes se dá vycvičit tak, aby poslechl na povel a nemuselo se při výuce sahat po nežádoucích a ve většině případů zakázaných pomůckách / elektronický a ostnatý obojek, různé bičíky apod.

TOPlist

Kynologické vzdělávací centrum 2001 - 2018/Výcvik psů Pelhřimov, Psí škola Pelhřimov, Kynologie Pelhřimov, Převýchova psů Pelhřimov, Služební kynologie Pelhřimov, Cvičák Pelhřimov, Kynologické centrum Pelhřimov, Výcvikové centrum pro psy Pelhřimov, Chov psů Pelhřimov, Výživa psů Pelhřimov, Psí trenér Pelhřimov, Trenér psů Pelhřimov, Internátní výcvik psů Pelhřimov, Individuální výcvik psa Pelhřimov/ IČ 86877992 Instruktoři a lektoři centra: Zdeňka a Vojta Maurerovi,