Potřebujete pomoci s vaším psem? Volejte nám na Tel: 607 802 268

Potřebujete pomoci při výchově vašeho psa? Máte štěně nebo staršího psa třeba z útulku? Pomůžeme vám jak se základní výchovou, tak i s následným výcvikem? Chcete si se svým čtyřnohým kamarádem užívat společnou zábavu a vyplnit tak aktivně volný čas, chcete svému psímu příteli správně porozumět a komunikovat s ním? Tak to jste na naší webové prezentaci správně, přijeďte se za námi podívat do Starého Pelhřimova, kde se nachází naše kynologické výcvikové centrum. U nás můžete pocvičit - ZAMĚSTNÁVAT PSA i překážkovou dráhou - AGILIT

Výchovná tréninková lekce pro štěňata do 5 měs.

Výcviková tréninková lekce pro psy od 5-ti měsíců

Výcviková lekce na pachové práce a praktického stopování

Mantrailing - pachové práce se psy

Výcvikové lekce pro psy společníky - rodinný pes

Výcvikové lekce pro psy s problémovým chováním

Agility - tréninky pro začátečníky - sport pro psy a páníčky

Konzultace – poradenství: u nás kynologickém centru

                                             nebo přímo u majitele 

Cesta k lepší budoucnosti pro zvířata vede přes vzdělávání jejich majitelů

Jako jedni z prvních jsme v bývalém Československu začali vychovávat a cvičit s plemeny psů, která i v současné době nejsou vítána na některých cvičištích a jsou některými laiky nazývána „bojová plemena“. S těmito pejsky jsme dosáhli úspěchů ve výcviku sportovní i praktické kynologie např. s plemeny cane corso, tosa inu, německá doga, slovenský čuvač, beauceron, americký stafordšírský teriér, pittbulteriér, bullteriér, kavkazský ovčák, komondor, rotvajler, jihoruský ovčák, moskevský strážní pes, dobrman, de presa canario, argentinská doga, brazilská fila, tosa inu, atd.  

 Výše uvedený výčet aktivit je pouze průřezem činností let minulých i současných, nadále své služby stále rozšiřujeme, např. o specializovaný trénink psů v mantrailingu.

V současnosti jsou výcvikové kurzy a lekce vedeny zkušenými instruktory s mnohaletou praxí a vykonanými desítkami služebních a sportovních zkoušek z výkonu (vč. vrcholových účastí na MR ČR ve služební kynologii a výběrových závodů na MČR dle ZVV3 a MS ve výkonu FO) s různými plemeny psů. Vážíme si toho, že k nám celoročně za účelem výchovy a výcviku psů dojíždějí klienti se svými psy z různých koutů České republiky i ze zahraničí.

Instruktor - metodik Vojťas se věnuje kynologii 26 let, je účastníkem několika výběrových závodů na MČR ve sportovním a služební kynologii, několikanásobným účastníkem MČR ve výkonu služebních psů z roku 2006 4. místo, účastník Mistrovství světa v Belgii v roce 2004 se svým psem Edou získal 1. místo ve stopách a 4 místo dle IPO 3.

Po celou dobu svého aktivního výcviku se věnuje všestrannému sportovnímu a služebnímu výcviku psů. V současnosti se věnuje přípravě psovodů se psy ke zkouškám z výkonu, v naší Psí škole zastává funkci jako výcvikový instruktor – figurant a dále působí jako behaviorální terapeut pro zvířata se závadným chováním.

Se současnou fenou plemene Cane Corso - Conií má složené zkoušky z oblasti všestranné kynologie, tak i zkoušky speciálních pachových prací. Se svojí fenkou cane corso se věnoval do konce jejího života pachovým dovednostem dle MANTRAILINGU a stopařské kynologii.....

Instruktor- metodik Zdeňka se kynologií zabývá přes 15 let.  Je účastníkem mnoha kynologických závodů a kynologických zkoušek, včetně zkoušek ze záchranářské kynologie. Připravila svého psa na T3, ZVV3, IPO3, dále připravila 2 psy na MČR ve výkonu služební kynologie, připravila 2 psy na výběrové závody MČR ve sportovní kynologii - NZŘ a IPO.

V současnosti vede ve vlastním, výcvikovým středisku předvýchovu, výchovu a výcvik psů dle zk. řádů : KJ Brno, NZŘ, MZŘ, IPO, VPG, FH apod. Současného svého psa plemene Cane Corso Montyho připravila na vrcholovou zkoušku dle zk. Řádu KJ Brno – ZPU-S na známku VÝBORNÁ,  a jako jediný zástupce tohoto plemene má zapsanou tuto zkoušku za plný počet bodů...agility, psí sporty

 

TOPlist

Kynologické vzdělávací centrum 2001 - 2018/Výcvik psů Pelhřimov, Psí škola Pelhřimov, Kynologie Pelhřimov, Převýchova psů Pelhřimov, Služební kynologie Pelhřimov, Cvičák Pelhřimov, Kynologické centrum Pelhřimov, Výcvikové centrum pro psy Pelhřimov, Chov psů Pelhřimov, Výživa psů Pelhřimov, Psí trenér Pelhřimov, Trenér psů Pelhřimov, Internátní výcvik psů Pelhřimov, Individuální výcvik psa Pelhřimov/ IČ 86877992 Instruktoři a lektoři centra: Zdeňka a Vojta Maurerovi,